Alsapan

Французька компанія Alsapan, яка почала своє існування в 1972 році – успішний виробник меблів і підлогових покриттів. Це сімейне підприємство, засноване теслею Йосипом Струб, справа якого зараз продовжують його діти. Якщо ви бажаєте придбати ламінат відповідає всім міжнародним стандартам, має сертифікати від PEFC і FSC, які вказують на дбайливе лісівництво та виробництво виробів без шкоди навколишньому середовищу, то вам варто ламінат Алсапан купити в магазині «Alvero».

Серед великої різноманітності ламінованих покриттів ламінат з Франції зачаровує споживачів своїм чарівним дизайном і незрівнянним якістю. Основну потужність підприємства Alsapan становить шість заводів, за рік вони виробляють від мільйона і більше одиниць продукції кожен, яка поставляється по всьому світу. Ми пропонуємо ламінат Alsapan купити дешевше, а деякі ексклюзивні декори продукції ми можемо замовити для вас прямо з заводу. Всі нюанси щодо формування покупки «під замовлення» ви зможете дізнатися у наших менеджерів. Варто відзначити, що підлогове покриття ще на заводі проходить якісну упаковку, спочатку ламелі загортають в картон, а потім під плівку для того, щоб при транспортуванні вироби не пошкодилися, тому не варто переживати за доставку свого замовлення в Україні та за її межами.

Для яких приміщень варто купити Alsapan ламінат?

Ламіноване покриття марки Alsapan підходить для укладання в будь-якому приміщенні, так як має різноманітні технічні параметри. Ламель собою являє чотиришарову структуру, основою якої, є міцна HDF плита, самий верхній шар є прозорим, він складається з смоли і робить ламінат стійким до пошкоджень, за ним слід декоративна друкований папір, яка надає виробу особливий дизайн. Нижній пласт, він же четвертий шар, є стабілізуючим, що дозволяє захищати деревно-стружкових плит від факторів, які можуть викликати її деформацію.

Колекції

CREATIV

HERRINGBONE

OSMOZE

SOLID