COTTO D`ESTE Італія

COTTO D`ESTE (ІТАЛІЯ) – ПЛИТКА, КЕРАМОГРАНІТ

 

Компанія Cotto D’Este була утворена в 1993 році в Сассуоло (муніципалітет в регіоні Емілія-Романья, Італія) підприємцем Паоло Муссіні – засновником і нинішнім генеральним директором фабрики, який вирішив створити новий бренд в неосвоєному сегменті керамічної промисловості: високоякісні підлогові і настінні покриття з керамограніту елітного класу. Йому прийшла в голову ідея виробництва, яке було б в змозі випускати облицювальну кераміку для підлоги і стін з великою увагою до деталей обробки, технічної якості і естетики, здатну задовольнити смак і потреби найвимогливіших споживачів. Одним з основних чинників успіху компанії стали плідні наукові дослідження і розробки, спрямовані на постійне вивчення і створення нових методів виробництва, інноваційних впроваджень в заводський процес.

Фабрика Cotto D’Este виробляє підлогову і настінну плитку з керамограниту високої якості з прекрасними естетичними характеристиками ремісничих виробів, що імітують найкрасивіші натуральні камені, що зустрічаються в природі. Керамограніт Cotto D’Este володіє надійністю і якістю сучасних продуктів, отриманих за рахунок використання найсучасніших виробничих технологій. Унікальна обробка плитки Cotto D’Este, а також широкий спектр форматів – до розмірів 3х3х1, є гарантією оригінальною технологією фабрики, що дозволяє отримувати абсолютно унікальні покриття, які підходять як для оновлення старих будівель, так і в новому житловому, комерційному і державному будівництві.

Сьогодні компанія Котто д’Есте – це знаменитий бренд, показник розкоші і високого рівня життя від італійського лідера керамічної промисловості, що має на своєму рахунку понад 9000 клієнтів по всьому світу, близько 1800 співробітників і 6 виробничих підприємств.