DEL CONCA Іспанія

DEL CONCA (ІСПАНІЯ) – ПЛИТКА І КЕРАМОГРАНІТ

 

Італійська компанія Del Conca существовует з 1979 року. Побудована була фабрика в Сан Клементино. Спеціалізується компанія на виробництві надійного керамограніту для приватного та комерційного застосування. Досить великим ривком розвитку компанії Del Conca стало її об’єднання з фабрикою Ceramica Faetano.

Колекції одного виробника прекрасно доповнили вироби іншого. Після успішного злиття, завдяки інвестиціям в технічну базу, фабрика Del Conca успішно освоїла виробництво керамічного граніту. У 1990 році фірма Del Conca стала провідною компанією в групі «Ceramica del Conca», в яку крім неї увійшли «Ceramica Faetano», «Pastorelli», «Gres 2000 ceramiche». На сьогоднішній день плитка Del Conca широко відома по всьому світу, 60% продукції, що виготовляється йде на експорт.

Завдяки тому, що компанія до дрібниць продумує дизайн, велику увагу приділяє контролю якості, її продукція дозволила їй стати одним з найбільш авторитетних європейських виробників облицювальної кераміки. Плитка Del Conca надана великим асортиментом: різні формати, структури, різноманітність кольорів, розмірів залучають як дизайнерів, так і споживачів.