FANAL Іспанія

FANAL (ІСПАНІЯ) – ПЛИТКА, КЕРАМОГРАНІТ

 

Іспанська компанія Fanal заснована в 1986 році. Вона пройшла шлях від маленької сімейної фірми до одного з лідерів в сфері виробництва іспанської керамічної плитки. У перекладі з староіспанському Fanal означає «маяк». Підприємство повністю відповідає своїй назві, адже фірма служить орієнтиром якості в своїй сфері виробництва. У 2003 і 2006 р. фабрика Fanal отримала від Торгової Палати Castellon Премію з Експорту.

Сьогодні компанія продовжує розвиватися в усіх напрямках торгівлі на міжнародному ринку, щорічно збільшуючи обсяг експортованої плитки Fanal Ceramica. Fanal гарантує найвищий рівень дизайну своєї продукції Fanal Ceramica, відмінну якість і найкращий сервіс обслуговування клієнтів. Ціни Fanal завжди орієнтовані на споживача. У колекції Fanal представлена ​​настінна керамічна плитка Fanal в м’яких колірних гамах, яка дарує приміщенню незвичайну розкіш і велич.

Також в колекціях плитки Fanal можна знайти багатий вибір елементів декору з живими флористичними візерунками і метеликами, а також мозаїчні панно які в інтер’єрі ванної кімнати грають значну роль.