/ by /   Новини / 0 comments

Інтер’єрні рішення WIDE & STYLE

Інтерес до оформлення інтер’єру завжди була однією з основ дослідницької діяльності ABK Ceramiche. Спираючись на більш ніж 25-річний досвід роботи в італійській галузі керамічної плитки, ABK в даний час є провідним гравцем з все більш диверсифікованим виробництвом в області керамічної підлоги та стін для інтер’єру та екстер’єру.

У 2016 році ABK представила Wide & Style, престижний асортимент великогабаритних керамічних плит, що випускаються з рекордними розмірами до 160×320 см. Зберігаючи постійний акцент на нові тенденції в дизайні інтер’єру, ABK представила нові технології та інновації з метою розробки естетично просунутих продуктів з використанням технології керамограніту.

У повній гармонії з останніми тенденціями ABK пропонує широкий графічний вибір, який варіюється від панорами мікро / макро геометрій, що проходять через нові квіткові і натуралістичні інтерпретації, до світу «розкоші», натхненного дорогоцінними і вишуканими матеріалами.

Колекція Wide & Style поєднує в собі перевагу в методах виробництва останнього покоління (великі розміри і цифрове оформлення) з оновленим увагою до декору в усі нових і більш різноманітних формах вираження, щоб внести індивідуальний підхід до кожного проект.

Завдяки використанню різних технологій і матеріалів, від кераміки до шпалер, ABK піклується про деталі поверхонь, що складають його в кожному проекті, щоб створити дійсно індивідуальний простір для тих, хто його живе. Натхнення, яке оживляє графіку ABK, по-різному, як і історії, які вони розповідають.

Зокрема, лінія Officina Italia Decori по керамічному опору – це відкритий проект, який бере свій початок в історії італійської архітектури, переосмислюючи її деталі в сучасному ключі.

Wide & Style розширює концепцію цифрового декорування фарфорових поверхонь від стін до підлоги і пропонує новий творчий потенціал для дизайну інтер’єру. Керамічні килимки – це оригінальна концепція, заснована на тенденції декорованої підлоги. Вони ідеально підходять не тільки для житлових інтер’єрів, але і для приміщень, де необхідні високі технічні характеристики.

Цифрові технології останнього покоління створюють яскраві, насичені кольори навіть на плитках, що випалюються при дуже високих температурах, які, отже, мають відмінну зносостійкість і стійкість до пошкоджень. Естетика і візерунки, спеціально розроблені для цих прикрас, вигідно відрізняються від тканин світу, а унікальні якості фарфору гарантують винятковий рівень гігієни і практичність використання.

Дослідницький шлях Маргарити Леонарді проходить через пристрасть до мистецтва і культури подорожей. Грамотно змішуючи знаки і стилі, Маргарита Леонарді нагадує світ, створений з ремісничих традицій, географічно навіть дуже далеких і різних. Класичне ноу-хау ручної роботи відроджується в абсолютно сучасному настрої зі свіжим, розслабленим і романтичним стилем.

Проект декоративних плит Wide & Style включає сучасну палітру кольорів, обрану відділом стилю ABK і відтворену на керамічних поверхнях, щоб створити простору з величезною привабливістю та індивідуальністю. Їх також можна використовувати в комбінації з плиткою для підлоги і стін ABK.

Поряд з можливістю роботи з 8 кольорами і 3 розмірами в каталозі, Wide & Style пропонує архітекторам і дизайнерам послугу за запитом, яка дозволяє їм замовляти доступні кольори в різних розмірах або навіть давати запит на поверхні в призначених для користувача кольорах, обраних з кольору RAL Classic.


Leave a Reply