IRIS CERAMICA Італія

IRIS CERAMICA (ІТАЛІЯ) – ПЛИТКА, КЕРАМОГРАНІТ

 

Iris Ceramica була створена в 1961 році італійським підприємцем Романо Міноцці. Завод випускає настінну плитку і підлогову плитку з керамограніту для комерційних, виробничих і житлових приміщень. Зараз компанія володіє шістьма технологіями. 50 колекцій включають в себе більше 3000 найменувань продукції Iris Ceramica. Компанія поставляє свої вироби в більш ніж в 100 країн і давно вже стала впізнаваним брендом по всьому світу.

Плитка Iris Ceramica володіє не тільки авангардним дизайном і відмінною якістю, а й проста в очищенні, не містить шкідливих хімічних речовин, робиться з екологічно чистого високоякісного сировини. Разом з постійним вдосконаленням характеристик продукції, що випускається компанія старанно трудиться над мінімізацією впливу процесу виготовлення керамограніта на навколишнє середовище.

Контроль над виробництвом на всіх його стадіях здійснюється за допомогою автоматизованих установок. Щороку на розробку і вдосконалення технологій компанія Iris Ceramica виділяє близько 10 млн. євро.