/ by /   Новини / 0 comments

Компанія Cersanit представила колекцію зеркал з підсвіткою

Нова колекція дзеркал «LED» від компанії Cersanit дозволить доповнити інтер’єр ванної кімнати функціональним сучасним аксесуаром. Завдяки елегантному лаконічному дизайну, різноманітності форм і розмірів дзеркала «LED» будуть гармонійно виглядати в ванній будь-якого стилю.

Дзеркала зі світлодіодним підсвічуванням не випадково вважаються модним і практичним елементом декору. Таке дзеркало не тільки виконує свої прямі функції, але прикрашає інтер’єр, допомагає візуально збільшити приміщення або виділити певну зону ванної кімнати. М’яке світло, що випускається вбудованими в дзеркало LED-світильниками, створює особливу атмосферу умиротворення, якщо використовується без основного освітлення або ж доповнює основне світло, полегшуючи догляд за обличчям або нанесення макіяжу.

Колекція дзеркал «LED» від компанії Cersanit об’єднала в собі естетику і функціональність. До неї увійшли три серії моделей, кожна з яких має свої особливості. Серія BASE – це недорогі базові дзеркала з лінійної підсвічуванням і зручною кнопкою включення. Серія DESIGN оснащена сенсорною кнопкою управління, підсвічуванням по контуру дзеркала, функціями регулювання яскравості і антізапотеванія. Серія DESIGN PRO – «розумні» дзеркала, функціонал яких доповнений вбудованими цифровими годинами, термометром і модулем Bluetooth. Крім регулювання яскравості, в топових моделях можна змінити тон освітлення на теплий або холодний.

Дзеркала Cersanit «LED» для ванною, надійні і довговічні, виготовлені з вологостійких матеріалів. Дзеркальне полотно має гарантію на збереження амальгами до 25 років. Рама з пластику або МДФ, стійких до вологи, не деформується у вологому середовищі. Полотна закріплені на рамі суперміцним клеєм SOUDAL (Бельгія). Дзеркала поставляються з усіма необхідними компонентами для швидкого і надійного монтажу, провід для підключення до електромережі оснащений вилкою-розеткою.


Leave a Reply