LASSELSBERGER CERAMICS Чехія

LASSELSBERGER CERAMICS (ЧЕХІЯ) – КЕРАМОГРАНІТ, КЕРАМІЧНА ПЛИТКА

 

Компанія «LASSELSBERGER» заснована Антоном Ласербергом старшим в 1957 р. минулого століття. Фірма пройшла довгий шлях становлення, згодом перетворившись на найбільший холдинг, що випускає широкий асортимент декоративних продуктів інтер’єрної категорії. В даний час холдинг LASSELSBERGER налічує 40 компаній в більш ніж 10 країнах, що дозволяє віднести його до провідних європейських виробників сировини, будівельних матеріалів і виробів з кераміки.

Підприємство Lasselsberger Ceramics випускає керамічну плитку, керамограніт і широку лінійку декоративних аксесуарів для житлових інтер’єрів. Головним чином продукція фабрики розрахована на вимогливого покупця, готового заплатити відповідну ціну за пропоновані вироби. Основний асортимент – керамічна плитка Lasselsberger різноманітних форматів, з матовою або глянцевою поверхнею, а також керамограніт з дизайном під натуральні природні матеріали.

На сьогоднішній день в асортименті фабрики представлено понад 30 колекцій керамічної плитки Lasselsberger Ceramics, дизайн яких здатний задовольнити споживачів з найрізноманітнішими смаками. Продукція фабрики володіє найкращим співвідношенням ціна / якість у своєму класі і тому користується високим попитом у споживача.