/ by /   Новини / 0 comments

Лідер індустрії BALDOCER – плитка для стін і підлоги унікального дизайну

Baldocer, еталон іспанської індустрії плитки, представила на виставці Cersaie 2019 безліч новинок, які відображають модні тенденції. Асортимент охоплює підлогову і настінну плитку з білої глини, керамограніту і широкоформатні керамічні панелі.

В каталог Baldocer включені базові моделі, а також продукти, що імітують дерево, мармур, цемент, камінь, метал. Йдеться про вражаючі колекціях Arkit, Tasos і B | Plus.

Arkit – керамогранітних мармур широких форматів (40×120 см, 60×60 см b 60×120 см), здатний стати головним елементом в оздобленні простору завдяки своїй графіці в чорних і коричневих відтінках, з білими і золотистими прожилками і безліччю деталей.

колекція Baldocer Arkitс малюнком в смужку, мармур, під камінь

Tasos – плитка, стилізована під мармур в розмірах 400×120 см, 120×120 см, 80×160 см і 80×80 см. Моделі глибокого чорного кольору характеризують білі і золотисті прожилки, а білі вироби імітують мармур Статуаріо з лінійним візерунком з сірих штрихів.

колекція Baldocer Tasos з малюнком мармур, під камінь

Нарешті, колекція B | Plus з разюче природною текстурою цементу та іржі на поверхні металу доступна в двох великих розмірах, які прекрасно поєднуються один з одним: 120×240 см. Завдяки протиковзким властивостям вироби підходять для обробки зовнішніх зон і облицювання фасадів.

колекція Baldocer B | Plus з малюнком мармур, під камінь, під метал

Відповідно до політики диверсифікації, Baldocer запускає марку B | Small, яка об’єднує настінну плитку з білої глини в малих форматах 25×25 см і 7,5×30 см. Вона доповнить вже існуючі лінійки B | Top, B | Plus і B | Thin з технічними пропозиціями для архітекторів і дизайнерів інтер’єру.

Виробник розробляє нову стратегію продажів Baldocer Ready, щоб надати можливість поставки продуктів «just in time» (точно в термін) і до мінімуму скоротити час виконання замовлення. Вона буде застосовуватися для різних колекцій позачасового дизайну, які завжди є на складі. Сервіс обіцяють запустити до кінця року. Його відмінною рисою стане оперативність.

колекції фабрики Baldocer (Іспанія) в нашому каталозі

Подивитися зразки колекцій на стендах ви вже можете в нашому фірмовому салоні-магазині Veroceramics вул. Оболоня, 49. Уважні до ваших потреб продавці, що прекрасно знають величезний асортимент салону, будуть раді надати вам висококваліфіковану консультацію і повний супровід замовлення.


Leave a Reply