OPOCZNO Польша

OPOCZNO (ПОЛЬША) – ПЛИТКА, КЕРАМОГРАНІТ 

 

Протягом понад 125 років польська керамічна плитка під брендом OPOCZNO розробляє і створює унікальні і неповторні колекції. Талановиті і захоплені своєю справою дизайнери компанії, спираючись на передові технології, разом з кваліфікованими фахівцями в області маркетингу формують індивідуальний стиль марки. З покоління в покоління виготовляється плитка Opoczno і керівництво компанії працює над тим, щоб задовольнити своїх клієнтів. Постійне вдосконалення керамічних виробів здійснюється завдяки трьом сучасним виробничим фабрикам: Помор’я, Мазовія і Сілезія, а також експертам, щоденна праця яких спрямована на формування модних тенденцій в області оформлення інтер’єрів.

На сьогоднішній день завод керамічної плитки Opoczno – один з лідерів ринку кераміки в Східній Європі. Це не тільки результат невтомної роботи всіх співробітників компанії, але і перш за все свідчення популярності продукції, що випускається серед споживачів, яких у своїй ієрархії компанія ставить на перше місце.

Особлива гордість – серії ректифіковані плитки, що стали черговим важливим переломним моментом в дизайні. Гасло Opoczno: «Ми живемо і працюємо з думкою про людей, які бажають, щоб навколишній світ став ще прекраснішим!».