PERONDA Іспанія

PERONDA (ІСПАНІЯ) – ПЛИТКА, КЕРАМОГРАНІТ

 

Фабрика Peronda, заснована в 1951 р., раніше розташовувалася в провінції Onda (Castellоn). Відома під ім’ям Peris y Cia, S.L, після переїзду на нове місце, вона отримала свою теперішню назву. Сьогодні підприємство займає понад 250 тисяч кв.м офісних, виробничих і складських приміщень. Володіючи двома заводами і центром логістики, Peronda щодня виробляє близько 25 000 кв.м керамічної і керамогранітної плитки для ванних кімнат і інших приміщень, які заслужено користуються попитом на світовому ринку оздоблювальних матеріалів. В даний час компанія розширила своє виробництво, зробивши ставку на три бренди. Museum, не так давно виведений в самостійну торгову марку, – отримав своє широке поширення завдяки унікальним колекціям облицювальних покриттів, що відрізняються неперевершеною розкішшю та інноваційними технологіями.

Harmony лінійка плитки для стін та підлоги, які наділені власним стилем і яскравою індивідуальністю. І, нарешті, бренд Duomo, який володіє найширшим асортиментом кераміки для внутрішньої і зовнішньої обробки.
Компанія Peronda, не заощаджує кошти на сучасних технологіях і обладнанні, впевнено рухається вперед, відкриваючи нові горизонти в декоруванні інтер’єрів. Її продукція затребувана в усьому світі. Не випадково вона стала першою в своїй сфері, хто удостоївся однієї з престижних нагород Іспанії по екологічних якостях АПІЕОВ.

Peronda – це гармонійне поєднання традицій з виготовлення плитки і керамограніта, напрацьованих за довгі роки успішної діяльності. Використовуючи різноманітні нововведення і орієнтуючись на запити споживача, щодня фабрика піклується про збільшення ефективності праці та якості своєї продукції.