Roca

Roca

Roca – один з декількох світових лідерів у виробництві сантехніки, керамічної плитки і меблів для ванних кімнат. Roca є однією з небагатьох компаній, продукція якої дозволяє повністю обладнати ванну кімнату і єдиним виробником, який випускає всі існуючі типи ванн. Сантехніка Roca експортується в 135 країн по всьому світу і є одним з найпопулярніших брендів.

Спочатку компанія Roca, заснована в 1917 році в Іспанії, виробляла чавунні радіатори та чавунні котли, однак уже в 1925 році підприємство різко змінює профіль діяльності і починає випуск чавунних ванн. Сантехніка виявилася більш вигідним і затребуваним продуктом, тому в 1936 році Roca відкриває завод з виробництва керамічної плитки, в 1976 починає виробляти сталеві ванни.

На даний момент Roca – один з декількох світових лідерів у виробництві сантехніки, керамічної плитки і меблів для ванних кімнат. Roca є однією з небагатьох компаній, продукція якої дозволяє повністю обладнати ванну кімнату і єдиним виробником, який випускає всі існуючі типи ванн. Виробництва компанії Рока розміщені на 71 заводі, загальна кількість співробітників на яких досягає 22 тисяч чоловік.

Сантехніка Roca експортується в 135 країн по всьому світу і є одним з найпопулярніших брендів. Запорукою популярності стали три складових – ціна, якість і неповторний, стильний дизайн.