VERO

Veroceramics – офіційний представник Siltek

Продукція Siltek – це сучасні будівельні матеріали нового покоління. Усі суміші виготовляються виключно з високоякісної сировини від провідних виробників Європи. Завод укомплектований високотехнологічним обладнанням від кращих світових виробників – Фінляндії, Німеччини, Норвегії, Іспанії та Франції, що забезпечує автоматизоване управління процесом всього виробництва.

3 виробничі лінії заводу забезпечують потужність 120 тис. тонн сухих і 10 тис. тонн рідких сумішей на рік. На українському ринку підприємство представлене широким асортиментом сухих будівельних сумішей, фарб, декоративних штукатурок і ґрунтовок – в цілому більше 100 видів товарів.

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ

СУХІ БУДІВЕЛЬНІ СУМІШІ ТЕРНОПІЛЬ

Використовуючи різні будівельні сухі суміші для ремонтних та будівельних робіт, потрібно обов’язково звертати увагу на якість товару, що купується, тому що від властивостей і характеристик будівельних сумішей залежить надійність і довговічність будівлі, якість, естетична привабливість і ефективність ремонту. Багато професійних майстрів відкрили для себе якісні сухі будівельні суміші Україна ТМ SILTEK, що вироблені на високотехнологічному обладнанні і які ви можете придбати в наших магазинах.