/ by /   Новини / 0 comments

Сучасні тенденції – умивальники для стільниць

Сьогодні все більшої популярності набувають умивальники для стільниць, у чому їх основні відмінності від інших умивальників?

По-перше, це можливість створити Ваш неповторний і вишуканий дизайн, адже стільницю Ви можете встановити відповідно до власного смаку та потреб. Стільниця може бути виконана з різних матеріалів – скло, мармур, МДФ, мозаїка, акрил, дерево. Якщо у вас велика сім’я, то вам сподобається варіант з двома чашами, що дозволить вмиватися і чистити зуби двом людям одночасно.

По-друге, умивальник для стільниці не забере простір ванної кімнати, а, навпаки, зробить його більш функціональним. Адже ви зможете використовувати вільне місце на стільниці. Також під нею можна розмістити шафки та полички, які можна використовувати для зберігання засобів гігієни.

За способом монтажу розрізняють два види умивальників для стільниць.

Умивальники, що монтуються на стільницю -це коли весь умивальник знаходиться над поверхнею стільниці і являє собою чашу. Умивальники даного типу можуть бути різних розмірів і форм – прямокутні (напр. CaspiaSquare), круглі (напр. CaspiaRing, Inteo) , овальні (напр. CaspiaOval).

Врізні або накладні умивальники на стільницю. Ці умивальники мають частину своєї основи під стільницею, а на її поверхні видно лише невелика кромка, яка прикриває виріз (напр. серії OntarioNew, Calla та Gamma). Такі умивальники зручні тим, що дозволяють приховати недоліки і неточності в отворі стільниці.


Leave a Reply