TAU CERAMICA Іспанія

TAU CERAMICA (ІСПАНІЯ) – ПЛИТКА, КЕРАМОГРАНІТ

 

Роком народження іспанської кампанії Tau Ceramica вважається 1967 рік. Саме тоді на землях провінції Castellуn, яка здавна славилася якісною глиною і майстрами, що створюють дивовижні вироби на її основі, почала свою діяльність нова кампанія Taulell. Створена, як Асоціація Кампаній, вона швидко пішла в гору завдяки зв’язкам засновників, які представляли п’ять різних кампаній і мали високий статус у сфері виробників кераміки.

У компанію з ними прийшла і команда професійних менеджерів. Метою створення Асоціації була розробка нового методу отримання глянсовою плитки, що було виконано за допомогою тунельної печі, які раніше не застосовувались у виробництві випалювання кераміки. Через 17 років за допомогою нової технології був випущена перша серія плитки під брендом TAUGRES.

Через деякий час на світ з’явилася Tau Ceramic, що замінила собою TAUGRES. Саме під цим брендом і відома світу плитка Tau. В наші дні фабрика перейшла на масштабне виробництво підлогового керамічного граніту з модними малюнками каменю, металу, дерева і бетону.