TUBADZIN Польша

TUBADZIN (ПОЛЬША) – ПЛИТКА, КЕРАМОГРАНІТ 

 

Група Tubadzin – це один з найбільших виробників польської облицювальної плитки. Початок діяльності компанії було покладено в 1983 році, коли Зігмунд Казьмерскі і Анджей Водзиньских заснували фірму в місті Бартохов. В результаті успішної роботи і постійно збільшенню кола клієнтів підприємство було передислоковано в місто Тубадзін, де був налагоджений повний цикл виробництва керамічної плитки. У 1994 році на заводі була введена сучасна виробнича лінія з технологією однократного випалу, що забезпечила компанії вихід на європейський ринок. А в 1996 році, з відкриттям професійної лабораторії, значно розширився асортимент продукції, що випускається, що призвело до будівництва в м. Озоркув ще одного заводу з виробництва керамічної плитки.

В даний час польська плитка Tubadzin – це настінний кахель різного формату, універсальна керамічна плитка і настінна плитка з греса форматів від 11,5×11,5 см до 39,5×39,5 см, ректифікований плитка 32,7×59,3 см, мозаїка, керамічні панно, кілька сотень зразків декоративних керамічних плінтусів, фасадна плитка, клінкер і багато іншого.

Дистриб’юторська мережа компанії заснована на великих оптових складах, які обслуговують роздрібні торгові точки. Фірма також співпрацює з більш ніж 1000 спеціалізованих салонів та магазинів по всій Польщі. Крім вітчизняного ринку польська кахельна плитка Tubadzin добре відома на будівельних ринках Бельгії, Франції, Німеччини, Великобританії, України, країнах Балтії та інших. Метою групи Tubadzin є повне задоволення зростаючих потреб клієнтів за рахунок планомірного розширення якісного асортименту і впровадження гнучкої маркетингової політики.