Villeroy&Boch

Villeroy & Boch

 

Villeroy & Boch – це найстарший виробник елітної сантехніки, який пропонує клієнтам твори мистецтва. В предметах інтер’єру майстрів закладено творчість, якість і надійність. Вони відповідають вимогам і побажанням покупців, поєднуючи розкіш, стиль, практичність.

Компанія заснована в далекому 1748 році литейщиком королівських гармат Франсуа Бохом. Одного разу він вирішив зайнятися новим напрямком. Своє підприємство батько і троє синів почали з виготовлення посуду з кераміки. Першу фабрику батько і сини організували в місті Сетфонтен Люксембургу. Син Франсуа Бохан П’єр був художником і дарував виробам індивідуальний шарм.

У 1797 році другий син Франсуа Бохан Жан-Франсуа купує будинок в Метлахе і організовує там масштабне виробництво посуду, використовуючи механічні машини, які в більшості своїй він розробив самостійно. В цей же час у сім’ї з’являється значний конкурент – Ніколас Виллерой, який відкрив виробництво посуду в Валлерфангене з використанням англійських технологій. Обидва заводи розташовані неподалік один від одного. Це наводить власників на думку об’єднати зусилля і працювати разом, створюючи продукцію високої якості. Так почалася багатовікова історія Villeroy & Boch, назва якої містить прізвища двох засновників. Сьогодні – це якісний бренд елітної сантехніки.