/ by /   Новини / 0 comments

Оформлення оселі в етнічному стилі

Якщо вас приваблюють подорожі і знайомство з іншими культурами, то можливо, ідеальним для вас стане етнічний стиль оформлення житла, з його безмежним багатством нюансів, квітів і варіантів. В результаті виходять унікальні простори, які найкраще підходять для екстраверта.

Як можна припустити, етнічний стиль з’явився завдяки змішуванню різних елементів, що відбивають культурні традиції з усього світу. Такі інтер’єри виглядають екзотичними і богемними, вони напевно сподобаються любителям пригод. В рамках цього декоративного напрямку можна побачити маски африканських або мексиканських племен, арабські, індійські чи східні килими, анімалістичні принти, кальяни.

Предмети, тканини і меблі відрізняє кустарна техніка і природний характер. Природність – одна з основних особливостей етнічного стилю, якому властиві джут, бавовна, льон, меблі з ротанга, вербової лози або дерева, виконані вручну малюнки, глиняні глечики, різьблені дерев’яні фігурки. Хоча варто пам’ятати: важливо, щоб кожна деталь була справжньою, а не копією.

Якщо ви хочете додати в інтер’єр смак естетики бохо і хіпі-шик, то підберіть невеликі вази, фігури, картини, композиції з декоративних елементів і рослини. Вони допоможуть надати простору етнічний стиль.


Наш салон Veroceramics запрошує до довгострокового співробітництва архітекторів, дизайнерів і декораторів. Взаємовигідні умови – основний стиль нашої роботи. Працюючи з нами, ви гарантовано отримаєте ряд переваг, що дозволяють поліпшити власний бізнес і відчувати себе впевнено на сучасному ринку!


Leave a Reply